| Reviews for Jesteśmy w stanie rozłożyć każdą strukturę stworzoną ludzką ręką |
|---|
Izzaj chapter 1 . 2/3/2019 Nie wiem co mogłabym napisać lepszego, co inni napisali, więc krótko: genialne :) Biedny Lokuś miałby się pewnie tylko gorzej, gdyby spotkał Feliksa (personifikację Polski z Hetalii) XD Ogółem bardzo przyjemnie się czyta ficki, w których z przymrużeniem oka pokazana jest polska mentalność, a twój na pewno w tym celuje :) |
Slevessa chapter 1 . 8/23/2016 Gratuluje! Ómarłam! Mózg mi rozwailiło, a do tego zadławiłam się herbatą. Najlepszy fanfic do Avengers jaki w życiu czytałam, a trochę tego było :P No i ci Polacy, serio mam sąsiadów którzy idealnie by się w tą scenę wpasowali. Co tu dużo mówić, jesteś po prostu mistrzynią! |
Letty chapter 1 . 6/2/2016 Oficjalnie ogłaszam cię winną droga autorko, oplucia mojego monitora herbatą i obudzenia sąsiadów! O M G! Genialne! To było genialne! Sorry, ale po czymś takim nie jestem w stanie napisać składnego komętarza... |
Mastyska chapter 1 . 3/14/2016 Genialne ;D |
Martisz chapter 1 . 7/14/2015 Absurdalnie piękne i pięknie absurdalne. Aż mi żal Lokiego... |
Ariadna Gryf chapter 1 . 6/15/2015 Przy podrywających się i klękających na zmianę Polakach i Niemcach mózg mi się wyłączył :D. Może mam infantylne poczucie humoru, ale zawsze mnie śmieszą te wszystkie stereotypowe żarciki (te o Cyganach kradnących rowery też - wiem, wstydzę się). Komiksowe ekranizacje oglądam zwykle przymrużeniem oka i nawet się po nich nie spodziewam jakieś sensu/logiki etc., więc to miło zawsze przeczytać dobrze napisany tekst, który sobie to wszystko zgrabnie wyśmiewa. Cudowna scenka, uśmiechnęłam się przy czytaniu niejeden raz. Pozdrawiam serdecznie Ariadna |
HailAllOTP chapter 1 . 9/26/2014 jeeeej! (pieje z zachwyty) jaka fajna zabawa stereotypami! haha polacy jako zbiorowa MarySue! i chętnie wprosiłabym się na ta balangę kompleksów Lokiego :D |
EvilNekoEye chapter 1 . 5/18/2014 xDDDDDDDD padłam xD trafiła kosa na kamień by się chciało rzec xp xD śliczniaste xD |
Lauviah van Beorn chapter 1 . 11/29/2013 3 O jezuuuu! Jakie to jest wspaniałe ;DD Biedny Lokuś, on zawsze ma pecha. Jak nie Avengersi, to natrafił na polaków. Normalnie tylko mu współczuć ;DD Od strony technicznej, niezwykle dobrze napisana miniaturka. Stereotypowo i z uśmiechem. Pozdrawiam, L. |
fsfjsgf54 chapter 1 . 6/21/2013 Umarłam ze śmiechu i nie jestem w stanie napisać nic składnego. Rewelacja absolutna! |
Snowley chapter 1 . 2/3/2013 Oj, tak patriotycznie się poczułam. Dobra opowiadanie, w kilku miejscach wywołało szczery śmiech :) Dwie malutkie uwagi: Loki nie mówił po amerykańsku, tylko angielsku, ba, w King's English (wina/zaleta aktora). Po drugie potoczny polski czasami za mocno schodził na literacki (młoda osoba mówiąca "licho wie"). Ale ogólnie bardzo mi się podobało i masz fav |
Panhomarek chapter 1 . 12/27/2012 Jeśli przymknąć oko, to tekst naprawdę przyjemnie się czytało ;) W pewnym momencie współczułam Lokiemu, no bo jak to tak, on miał takie wielkie marzenia, tak się starał, żeby całą Ziemię sobie podporządkować, a tutaj mu na jakimś małym placyku Polacy stroją fochy? Masz u mnie plusa za Turków i ich stwierdzenie, że skoro chrześcijanie klęczą, to może jakieś święto mają i nie warto się w to mieszać XD Po za tym jest jeszcze dużo plusów, bo przecie Polacy, naród wybrany, żeby być krnąbrnym i wolnym z natury i niezaprzeczalnie. Brakowało mi tylko podwędzonej lasko-dzidy Lokiego, której potem trzeba byłoby szukać w skupach złomu, no i może troszeczkę picia wódki z towarzyszem Kłamcą. (Mniej odczuwam brak nabijania się z ciuchów Kapitana i IronMana.) Podsumowując, szalenie mi się podobało ;33 (PS. Właśnie sobie pomyślałam, co by było, gdyby Loki razem z Chitauri przypuścili atak na Polskę. Prawdopodobnie Tarcza nie miałaby wtedy czego zbierać po kosmitach...) |
Ched chapter 1 . 11/1/2012 Hyhy, no cóż, przynajmniej Loki nie padł ofiarą słynnego "Co, ze mną się nie napijesz?", bo wtedy Avengersi mieliby problem z Lokim wymagającym detoksu. I szukaniem jego magicznego patyka po skupach złomu. A jak już jesteśmy przy stereotypach, to czym Avengersi przylecieli i po ilu minutach im to ukradli i przewieźli przez granicę? ;) Za to kompletnie nie rozumiem tego M, na moje oko ten tekst to K... |
Liriel Viridian chapter 1 . 10/13/2012 Pamiętam, że należy dać "uśmieszka". Tak więc: ;). Poza tyn - zawszeć mio, że Douglas Adams wciąż ma wyznawców. Babelfish lepszy w "Autostopem" jest, niż w wersji internetowej, a Twoja wersja klasyce bliższa. Polacy w Niemczech jako głos rozsądku i entropii - podejrzanie prawdopodobne. Chociaż ja przemowę Lokiego w tej scenie przyjęłam raczej jako potwierdzenie mojej teorii, że troll jakiś większy niż władza nad światem w przygotowaniu. W końcu magia to po szwedzku "trolldom". |
awnalia chapter 1 . 10/3/2012 Całkiem nie najgorsze :-) Lituję się nad Lokim, że też musiałyśmy tych przeklętych Polaków do Stuttgartu wepchnąć, ale Polak jak to Polak, anarchii siać nie chce, ale musi. Cudo 3 |