| Reviews for Armia Dumbledore'a |
|---|
Malwina chapter 15 . 8/18/2018 Jaki tytuł będzie nosić następna część? |
ciemnapodloga12 chapter 15 . 4/15/2018 czy tylko ja zauważyłam że w epilogu nie ma standardowego zastrzeżenia, o tym, że to nie jego postacie? |
ja chapter 10 . 3/19/2018 Po polskiemu bu wyszło coś w stylu "przezorny zawsze ubezpieczony" :) |
Tilia chapter 4 . 3/30/2017 Tu Tilia, niestety nie jestem na swoim komputerze, więc nie mogę się zalogować. Chciałabym zwrócić na jeden z błędów logicznych w tym rozdziale, a dokładniej we fragmencie Piknik: "Był jeden z tych idealnych wiosennych dni..." W opowiadaniu jesteśmy na początku roku szkolnego, więc oczywiści powinna być jesień. Tłumaczenia oczywiście świetne, dzięki. Obiecuję, że konstruktywny komentarz zostawię po sobie, jak przeczytam do końca. Pozdrawiam. Kasia |
Snorri7285 chapter 15 . 2/4/2015 Cudowne opowiadanie! :D Muszę przyznać, że wybierasz prawdziwe perełki do tłumaczenia. I dzięki temu ponownie przyzwyczajam się do Harry'ego jako głównego bohatera. Co do fabuły - pomysły oryginalne, postacie odpowiednio przedstawione, zarówno akcję jak i dialogi przyjemnie się czyta. Jeśli autor jest zażenowany poziomem tego fika, to nie moge doczekać się innych tekstów :D Co do tłumaczenia - płynnie się czyta, dopiski bardzo pomagały ;) Jedynie czasami pozjadane są końcówki, ale przy takiej długości tekstu to zwyczajne czepianie się z mojej strony ;) Zabieram się za sequel! :D |
goodfellas chapter 15 . 4/26/2014 Hej, naprawdę super! Kocham, uwielbiam i kocham!3:) Harry oczywiście najlepszyXD Mam nadzieję, że będziesz dalej tłumaczyć potterowe ff:) Harry, Ginny-kocham Dumbledore-wal się ćwoku:) |
julia89b chapter 5 . 2/19/2014 To najpiękniejszy hogwarcki list do domu, jaki czytałam ;)) |
Herma05 chapter 10 . 2/16/2014 Hej, Twoje tłumaczenie jest świetne! Cieszę się, że mogłam przeczytać tę historię. Co do powiedzenia to przychodzi mi do głowy "Przezorny zawsze ubezpieczony" chociaż nie wiem czy to oddaje całkowicie sens angielski. |
Allach chapter 15 . 6/29/2013 wysmienite |
teraw chapter 15 . 6/23/2012 Facet, jesteś po prostu świetny. Po pierwsze, wybierasz bardzo dobre teksty do tłumaczenia - nie bzdurne, płaczliwe emo-angsty, nie idiotyczne porno, nie slashe, tylko bardzo dobre opowiadania, które mają wszystkiego po trochu - i uczuć, i humoru i, co najważniejsze, akcji. Po drugie, tłumaczysz bardzo dobrze, czyta się przyjemnie, gładko, nie zgrzyta angielska gramatyka czy zapis dialogów w cudzysłowie. No i wreszcie tłumaczysz bardzo szybko, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę wysoką jakość tych tłumaczeń. Dzięki serdeczne za dotychczasową pracę, życzę dużo weny na dalsze tłumaczenia i czekam z niecierpliwością. |
zubatek chapter 15 . 6/22/2012 błąd jaki rzucił mi się w oczy: "- Słyszałaś kiedyś o Pinokiu? – spytał. (...) - Już za chwilę zapoznasz się z nią bardzo dokładnie." brakło ci w tym pytaniu chyba bajki, albo mam braki w wykształceniu i Pinokio był kobietą ;p Reszta w porządku, nie mogę siędoczekać sequelu :) |
theKasiaLin chapter 15 . 6/22/2012 Rozdział naprawdę świetny i taki optymistyczny. Harry ma duże wpływy w świecie magii, skoro tylko jedno krótkie przemówienie przyczyniło się do tylu zmian. Och, wprost nie mogę się już doczekać sequelu, mam nadzieję że pojawi się szybko. Młodsze rodzeństwo? Czyżby Weasley'om miało się znowu coś urodzić? |
GinnyLFC chapter 15 . 6/21/2012 Naprawdę szalejesz Myrkul! :D Ledwo skomentowałam rozdział, a tu już epilog. Jeśli pierwszy rozdział seuqelu pojawi się w podobnym tempie, będę ci bić pokłony do samej ziemi xD Dobrze, że Amelia została Ministrem, nadaje się. No i Artur dostał zasłużony awans :) A nauczka dla Cho wywołała u mnie paroksyzmy śmiechu xD Chciałabym ją zobaczyć z nosem Pinokia :P Mam wrażenie, że Dumbledore zaczyna rozumieć wszystko dogłębnie. Miejmy nadzieję, że nie będzie już robił głupich błędów. Fajnie, że całe AD dostanie Ordery Merlina, zasłużyli :) Spotkanie z bliźniakami mnie rozwaliło :D Zwłaszcza rozważania na temat możliwego romansu między Arturem, a Lily xD Chyba nie wzięli pod uwagę dziedzictwa Jamesa :P A może oni nie wiedzą? Hmmm... Pomysł na mundury AD był bardzo dobry. Wspólne barwy zawsze łączą, jak w piłce nożnej :D Biedni Ron i Hermiona, tyle czasu osobno :P Sondowanie Rona przez Dana było bardzo zabawne :D Naprawdę z niecierpliwością czekam na seuqel, zwłaszcza, że go przeglądałam :P Nie mogę się doczekać Jacka i nowego rodzeństwa Harry'ego :D Jak zwykle, dużooo weny i wolnego czasu :) Wiesz, że jesteś moim Mistrzem Tłumaczy :P |
Jarrecky chapter 15 . 6/21/2012 Naprawdę zaczęłem czytać to wszystko i nie wiem czy nie przeczytam wszystkiego jeszcze raz ;) A jestem cholernie zagorzałym fanem Ginny i Harrego a zwłaszcza ginny ;) czekam na kolejne fancicy ;) Pozdrawiam Cię ;) |
theKasiaLin chapter 14 . 6/21/2012 Rozdział genialny. Zresztą co tu mówić, bo jest jak zwykle czyli fenomenalnie. Szkolenie Harry'ego przyniosło znakomite efekty. Przy "To dostał trzema" zakrztusiłam się wodą, następnym razem weź napisz ostrzeżenie, że treść może wywołać niekontrolowane napady śmiechu albo coś... Strasznie się cieszę na kontynuację i już nie mogę się doczekać cd. Pozdrawiam i życzę weny. |