Reviews for Odyseja
Filigranka chapter 1 . 1/11/2016
Ja już chyba większość napisałam na Mirriel, więc tutaj tylko tak, żeby nie było, że nikt takiej wspaniałej rzeczy nie czyta - to jest piękne. Bardzo prawdziwe w emocjach, starannie i malownicze w detalach, z dobrze zbadanym tłem historycznym i kulturowym (albo tylko takie wrażenie sprawia na laiku; ale byłam w Chorwacji, fakt, że w innym regionie, i wszystko się mi zgadzało, a "wrażenie" i tak jest w literaturze najważniejsze). Naprawdę piękna rzecz pięknie napisana.