| Reviews for Szkolne miłostki |
|---|
Guest chapter 1 . 4/14/2015 Ja tak króciutko. Chce jedynie powiedzieć, że bardzo podobało mi się to opko. Ładna historia. Lece czytać coś innego Twojego autorstwa. Dużo weny i dziękuję za napisanie tego. |
nika0645 chapter 22 . 6/2/2014 Piękny rozdział. Definitywnie sprostał moim oczekiwaniom. Tylko... why Jiraya? *beczy* Podobała mi się scena w szkole, bardzo. I dziękuję za zrealizowanie mojego pomysłu! Czuję się naprawdę zaszczycona :) A Itachi to zwykły skur... no wiesz :D Ale w tym opowiadaniu bardzo taki o czarny charakter mi podpasował. Z Twoich pomysłów opowiadań zaintrygował mnie numer 1 i to na niego głosuję! :3 Cheers! nika0645 :D |
Itami Namida chapter 22 . 6/1/2014 Świetny rozdział. Szkoda że już koniec... Ale jest happy end! Ale od początku. Szkoda że Jiraiya umarł. Zrobiło mi się troszkę smutno. Jak widzę, Sasuke ma niezłe sposoby budzenia Naru. Propsy, na mnie by nie zadziałało xD Niezła reakcja klasy, na wiadomość o ich związku. Chociaż, szkoda że Sakura nie dostała uwagi, za uderzenie Naru. Kiba i kobieca gazetka. Hm, gdyby nie fakt, że był tam artykuł o Naru i Sasu, pomyślałabym, że stara się zrozumieć kobiecą logikę. Gaara. Mimo, że go lubię, to za ten komentarz, sprzedałabym mu Rasengana w brzuch. Twoja wersja Sasuke mi odpowiada. Etto... A tak! Szkoda że Itaś tak się zachował i zerwali z nim kontakt... Zaczełam się zastanawiać, jakby wyglądał "wypatroszony drań" xD Jak już wspomniałam, rozdział bardzo mi się podobał! Wydaję mi się, że powinnam powiedzieć coś więcej, ale nie mam pomysłu. Odpowiadając na twoje pytanie, jestem za opcją numer 1. A, co do nazwy to... "Rozproszenie ciemności"? Skoro Sasuke zaczyna czuć coś do Naru, to pewnie po drodze pozbywa się tej ciemności z serca, duszy. Dobra, nie to brzmi idiotycznie. Kończąc moją paplaninę - zapewnie jeszcze wróce do "Szkolnych miłostek". |
Itami Namida chapter 21 . 5/20/2014 Wielkie gomene za niekomentowanie. Tak czytam i czytam, i widzę fragment z powitaniem Suigetsu. Nieźle trafiłaś z tą, babą z brodą. Eurowizja się na Tobie i Twoim opo wzruje! Itachi chciał sparować Saska z Oro... Cóż, dość ciekawy wizualnie paring... Dobra, nie odzywam się. Mimo, że Itaś jest takim draniem, i tak go lubię. Rozdział świetny! Aż się uśmiechnęłam, gdy brali ślub :) Bardzo, bardzo mi się podobało xD liczę na happy end, bo chyba inaczej skończyć się nie może. Ps. Też pragnę mieć R6, albo R1! |
nika0645 chapter 21 . 5/1/2014 Proszę, niech tylko to opowiadanie zakończy się happy endem - niech uratuja Naruto! :) Super rozdział. Świetnie zbudowane napięcie. Bardzo mi się podobało! Idealny prezent przed poprawa matury :) A tak nawiasem mówiac, marzyłaby mi się jakaś szkolna scenka, kiedy to Naruto wróci na lekcje i na lekcji matematyki przez przypadek jego klasa by się dowiedziała, że jest mężem Sasuke.. hahaha te miny! (ach, to takie moje fantazje i zboczenia :P). Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :) |
nika0645 chapter 20 . 5/1/2014 *chlip* Prześliczny chapter... i o ile w zeszłym stwierdziłam, że odrobinę przyspieszyłaś akcję, tak w tym wszystko było idealnie wyważone :) Uwielbiam zmianę, która zaszła w Sasuke, jednak miłość zmienia ludzi... cudo! Cieszę się, że dodałaś nowy rozdział i zarazem smutno mi, że jeszcze tylko dwa rozdziały i to koniec... :( Naprawdę przywiazałam się do tych postaci - i to mówię ja, która nie przepada ogólnie za bardzo za osadzeniem świata Naruto w świecie współczesnym! :) Planujesz po tym opowiadaniu jeszcze coś z nimi w roli głównej napisać? Z góry dziękuję za odpowiedź :) nika0645 |
nika0645 chapter 19 . 4/13/2014 Jeden z najbardziej emocjonujacych ostatnio rozdziałów... wow :) aczkolwiek końcówka chyba ciut przyspieszona :P I tak jestem ciekawa, co będzie dalej! Nie każ długo czekać na kolejny rozdział! uf. :) |
Yosss chapter 18 . 4/5/2014 Nie szkodzi :D Fajny rozdzialik. Aż nie mogę uwierzyć, że z Itachiego wyszła taka świnia. |
nika0645 chapter 18 . 4/5/2014 jakie to... *chlip, chwilę później beczy*... po raz drugi w życiu? a kiedy był ten pierwszy? Sasuke i uczucia... jakie to słodkie... kocham ten dramat! xD (pod warunkiem, że ujrzę kiedyś happy end)... rozdział krótki, ale i przecudowny! no i po raz pierwszy w życiu powiem - z całym szacunkiem do mangowego, oryginalnego Itachi'ego, którego przeuwielbiam - że Itachi tutaj to... *cała masa niecenzuralnych słów* pisz dalej! jest coraz lepiej :) nika0645 |
nika0645 chapter 17 . 3/26/2014 Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Cliffhanger No Jutsu! Nie lubię Cię! A tak poważnie rozdział przezajebisty! Wcale w nim nie widać, że nie masz weny ;) Scena z Naruto i wejściem na stół, wyjacym Kakashim, Jiraya i Minato rozbawiła mnie do łez :D I cała akcja z Kushina... ach, te nadopiekuńcze mamuśki :P A nasi chłopcy sa przeuroczy, przecudowni... Z jednej strony chciałabym ciagle taka słodycz, z drugiej zaś strony wiem, że za jakiś czas zrobiłoby się to nudne, zatem dramat - czyli znalezienie Sasuke męża przez Itachi'ego - zrobi swoje i zbuduje napięcie. Mam nadzieję, że tym razem może Naruto coś zadziała, nie wiem, udowodni Itachi'emu, jak bardzo kocha naszego Sasuke... hmm... przez ocalenie mu życia! :D Jeszcze niech najlepiej trafi do szpitala i prawie nie przeżyje (ale oczywiście potem będzie happy end i wszystko będzie okej)... kurczę... szaleje mi ta moja wyobraźnia coś ostatnio :D Co do błędów najbardziej rzuciło mi się w oczy - może edytor Ci coś nabroił - coś nie tak z dialogiami, tj. np. w jednej linijce mamy wypowiedzi dwóch różnych osób, albo dialog zaczyna się bez myślnika, który to został linijkę wyżej. Ogólnie ja się więcej nie czepiam, dla mnie liczy się przede wszystkim treść - zważajac na fakt, że sama mistrzem nie jestem, mam wieczny problem z przecinkami albo jakimiś sformułowaniami jak coś tłumaczę :P Chcę zdecydowanie więcej. Ale się nakręciłam xD Pisz tak dalej! Trzymam kciuki! nika0645 |
Yosss chapter 17 . 3/25/2014 Yyy... MĘŻA?! Musiałam dwa razy przeczytać. Ciekawe o kogo chodzi... XD Bardzo fluffowaty rozdział. Słońce w zachodzie nie pisze się z dużej litery. Robisz tak, jeśli masz na myśli ciało niebieskie. No i dużo literówek Ci wpadło w tym rozdziale. Jak nie lubisz kilka razy czytać swoich tekstów, to mogę zostać Twoją betą ;D |
nika0645 chapter 16 . 3/14/2014 Oh, nowy, przecudowny rozdział! Aaaa! W końcu :) :) :) Weź, Charlotte, bo się zawstydzę... mi daleko do talentu! Ciekawe, ile tam byków narobiłam, czekam tylko na jakiegoś nawiedzonego anglojęzycznego co tam mi ferment zasieje :D Dziękuję! nika0645 |
nika0645 chapter 15 . 2/28/2014 aaaaaaaaaaaaaaaaa! (piszczy z niepohamowanej radości) czuję się jak jakaś fangirl :P lubię cytrynki, serio świetny rozdział kuruj się, Charlotte i prędko dodawaj nowe rozdziały! nika0645 :) |
Yosss chapter 14 . 2/22/2014 Rozkoszując się smakiem... jajecznicy. XD Czy mówiłam już, że Twoje opowiadania są zabawne? Hmm, albo to ja jestem dzisiaj w takim nastroju. Aa, czuję lemonkę. XD |
nika0645 chapter 14 . 2/21/2014 Kawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiii! W tym momencie umarłam z wszechogarniajacego mnie uczucia słodyczy. Jak Ty to robisz, Charlotte? Musisz mieć przewspaniała wyobraźnię :) Podziwiam Cię za takie cudeńko :) z rozdziału na rozdział jest coraz piękniej... Nawet nie mam zamiaru zwracać uwagi na drobne literówki tu i tam, ja nie jestem z tych komentujacych-krytykujacych :P Sama robię masę błędów pewnie nieraz i gorszych, niż literówka :D I w życiu nie stworzyłabym żadnej historii, więc już sam fakt, że tworzysz coś sama budzi u mnie duuży respekt :) Ja, jak widzisz - tylko tłumaczenia, z opowiadaniem raczej na pewno bym sobie nie poradziła :) Byle tak dalej! nika0645 :) |